Jumping
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Jumping

http://jump.catsboard.com
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Important: Vreti Un Addons/Plugin Bun ???

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
unyvers
Admin
Admin
unyvers


Numarul mesajelor : 135
Data de inscriere : 22/10/2007

Important: Vreti Un Addons/Plugin Bun ??? Empty
MesajSubiect: Important: Vreti Un Addons/Plugin Bun ???   Important: Vreti Un Addons/Plugin Bun ??? Icon_minitimeLun Ian 21, 2008 1:18 pm

Vreti Un Addons/Plugin Bun ???
Aici Puteti Posta Daca Doriti Un Addons/Plugin Pe Placul Dumneavoastra Si in Maxim 12 Ore Vi Se Va Raspunde Cu Addonsul/Pluginul Gata Facut !!!

by UnYverS//MzQ^

Cerere

Resurse:
Pt Ce Iti Trebuie:
id de mess:
numele de pe forum:
si motiv:


Ultima editare efectuata de catre in Vin Feb 08, 2008 4:42 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://jump.catsboard.com
under




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 06/02/2008

Important: Vreti Un Addons/Plugin Bun ??? Empty
MesajSubiect: Re: Important: Vreti Un Addons/Plugin Bun ???   Important: Vreti Un Addons/Plugin Bun ??? Icon_minitimeMier Feb 06, 2008 1:09 pm

salut
as vrea si eu un addons pt un server de cs pe adminmod
-sa aiba protectie de lag la 40 sa faca 3 teste la un interval de 2 secunde pana sa dea kick
-sa aiba country kicker
-sa aibe pluginul ala de da scoate cd_romul unui player k sa ma distrez pe seama codatilor
-sa aibe neaparta admin_fuckoff
-sa nu aibe sunete speciale decat sa zica atunci cand pui bomba "bomb has been planted" si sa ticaie bmb
-sa nu aibe scrisuri k ma incurca Very Happy
- sa aibe booster o versiune buna k sa nu fie lag pe server
-sa mearga comanda admin_restart
-sa imi arate ipurile celor kre sunt pe server cand scriu in consola admin_showip k am mai avut adonuri si cand scriam nu imi arata i-urile la toata lumea
- fara prea multe pluginuri asa pt k am inteles k fac lag
- cu rank si top10

eu serverul il pun pe un calculator mai slab , pe un pentium 3 cu procesor de 900 MHz si 512 M rami , va rog sa nu radeti pt k eu serverul il tin la o sala de net si la sala respectiva mai sunt deja 2 servere si sunt puse fiekre pe cate u calculator la fel k al meu si sistemul de opereare Windows si credetima k serverele sunt full de playeri 25/25 aproape tot timpul si nu este ping peste 30 pe ele iar pe al meu variaza pingul foarte urat de la 10 sare la 40 si poate si mai mult , de aceea am apelat la voi
dak puteti sa imi dati serverul gata facut pt k eu am aksa un server si cred k e posibil sa se fac lag si de la el k are unele erori
multumnesc anticipat
Sus In jos
 
Important: Vreti Un Addons/Plugin Bun ???
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CUM SA MODIFICAM UN ADDONS WIN32 IN ADDONS LINUX !
» Plugin:sunete,harti,pariuri
» addons
» Inceputul de baza in crearea unui Plugin [AMXX]
» Silly C4[Acest plugin va permite sa puneti bmb pe pereti]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Jumping :: Cereri Resurse-
Mergi direct la: